PG0087.104NLT
5S-PG0087.104NLT
PG0087.104NLT
FIXED IND 100UH 360MA 1.2 OHM
Product Description
Series:PG0087NL
Function:-
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):360mA
Q @ Freq:360mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.2 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.079"" (2.00mm)"