PG0085.223NLT
5S-PG0085.223NLT
PG0085.223NLT
FIXED IND 22UH 400MA 360 MOHM
Product Description
Series:PG0085NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):400mA
Q @ Freq:400mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:360 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:33MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.170"" L x 0.170"" W (4.30mm x 4.30mm)","0.071"" (1.80mm)"