PG0084.651NLT
5S-PG0084.651NLT
PG0084.651NLT
FIXED IND 650NH 32A 2.8 MOHM SMD
Product Description
Series:PG0084NL
Function:-
Type:-
Inductance:650nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):32A
Q @ Freq:32A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 95??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.512"" W (14.00mm x 13.00mm)","0.173"" (4.40mm)"