PG0084.112NLT
5S-PG0084.112NLT
PG0084.112NLT
FIXED IND 1.1UH 24A 4.2 MOHM SMD
Product Description
Series:PG0084NL
Function:-
Type:-
Inductance:1.1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):24A
Q @ Freq:24A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 95??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.512"" W (13.80mm x 13.00mm)","0.173"" (4.40mm)"