PG0083.601NLT
5S-PG0083.601NLT
PG0083.601NLT
FIXED IND 600NH 15A 4.8 MOHM SMD
Product Description
Series:PG0083
Function:-
Type:-
Inductance:600nH
Tolerance:?à25%
DC Resistance (DCR):15A
Q @ Freq:21A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 95??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.268"" L x 0.268"" W (6.80mm x 6.80mm)","0.165"" (4.20mm)"