PG0083.401NLT
5S-PG0083.401NLT
PG0083.401NLT
FIXED IND 400NH 17.5A 3.2 MOHM
Product Description
Series:PG0083
Function:-
Type:-
Inductance:400nH
Tolerance:?à25%
DC Resistance (DCR):17.5A
Q @ Freq:27A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 95??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.268"" L x 0.268"" W (6.80mm x 6.80mm)","0.165"" (4.20mm)"