PG0077.282NLT
5S-PG0077.282NLT
PG0077.282NLT
FIXED IND 2.8UH 19A 4.2 MOHM SMD
Product Description
Series:PG0077NL
Function:-
Type:-
Inductance:2.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):19A
Q @ Freq:20A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 95??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.512"" W (14.00mm x 13.00mm)","0.256"" (6.50mm)"