PG0077.142NLT
5S-PG0077.142NLT
PG0077.142NLT
FIXED IND 1.4UH 27A 2.1 MOHM SMD
Product Description
Series:PG0077NL
Function:-
Type:-
Inductance:1.4|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):27A
Q @ Freq:28A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.1 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 95??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.512"" W (14.00mm x 13.00mm)","0.256"" (6.50mm)"