PG0063.682NLT
5S-PG0063.682NLT
PG0063.682NLT
FIXED IND 6.8UH 1.5A 105 MOHM
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:1.5A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:105 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)"