PG0063.473NLT
5S-PG0063.473NLT
PG0063.473NLT
FIXED IND 47UH 550MA 565 MOHM
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):550mA
Q @ Freq:550mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:565 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)"