PG0063.332NLT
5S-PG0063.332NLT
PG0063.332NLT
FIXED IND 3.3UH 2A 65 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2A
Q @ Freq:2A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:65 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)"