PG0063.223NLT
5S-PG0063.223NLT
PG0063.223NLT
FIXED IND 22UH 800MA 290 MOHM
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:800mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:290 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)"