PG0063.152NLT
5S-PG0063.152NLT
PG0063.152NLT
FIXED IND 1.5UH 3A 30 MOHM SMD
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:3A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:30 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)"