PG0006.601NLT
5S-PG0006.601NLT
PG0006.601NLT
FIXED IND 600NH 23A 750 MOHM SMD
Type:-
Inductance:600nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):23A
Q @ Freq:23A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:750 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.528"" L x 0.523"" W (13.40mm x 13.28mm)","0.236"" (6.00mm)"