PG0006.102NLT
5S-PG0006.102NLT
PG0006.102NLT
FIXED IND 1UH 20A 1.75 MOHM SMD
Product Description
Series:PG0006NL
Function:-
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):20A
Q @ Freq:20A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.75 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.528"" L x 0.523"" W (13.40mm x 13.28mm)","0.236"" (6.00mm)"