PF0601.334NLT
5S-PF0601.334NLT
PF0601.334NLT
FIXED IND 330UH 190MA 3.3 OHM
Type:-
Inductance:330|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):190mA
Q @ Freq:190mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.3 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:5.1MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.272"" L x 0.256"" W (6.90mm x 6.50mm)","0.118"" (3.00mm)"