PF0601.223NLT
5S-PF0601.223NLT
PF0601.223NLT
FIXED IND 22UH 740MA 230 MOHM
Product Description
Series:PF0601NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):740mA
Q @ Freq:740mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:230 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.272"" L x 0.256"" W (6.90mm x 6.50mm)","0.118"" (3.00mm)"