PF0580.683NLT
5S-PF0580.683NLT
PF0580.683NLT
FIXED IND 68UH 410MA 827 MOHM
Product Description
Series:PF0580NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):410mA
Q @ Freq:410mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:827 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.165"" W (4.70mm x 4.20mm)","0.137"" (3.48mm)"