PF0580.682NLT
5S-PF0580.682NLT
PF0580.682NLT
FIXED IND 6.8UH 1.3A 100 MOHM
Product Description
Series:PF0580NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):1.3A
Q @ Freq:1.3A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:100 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.165"" W (4.70mm x 4.20mm)","0.137"" (3.48mm)"