PF0580.473NLT
5S-PF0580.473NLT
PF0580.473NLT
FIXED IND 47UH 500MA 645 MOHM
Product Description
Series:PF0580NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:500mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:645 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.165"" W (4.70mm x 4.20mm)","0.137"" (3.48mm)"