PF0580.393NLT
5S-PF0580.393NLT
PF0580.393NLT
FIXED IND 39UH 550MA 490 MOHM
Product Description
Series:PF0580NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:39|ìH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):550mA
Q @ Freq:550mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:490 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.165"" W (4.70mm x 4.20mm)","0.137"" (3.48mm)"