PF0560.382NLT
5S-PF0560.382NLT
PF0560.382NLT
FIXED IND 3.8UH 5.5A 13 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.8|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):5.5A
Q @ Freq:6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:13 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:39MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.406"" W (10.40mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"