PF0560.154NLT
5S-PF0560.154NLT
PF0560.154NLT
FIXED IND 150UH 850MA 506 MOHM
Type:-
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à25%
DC Resistance (DCR):850mA
Q @ Freq:1.15A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:506 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:5.4MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.406"" W (10.40mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"