PF0560.104NLT
5S-PF0560.104NLT
PF0560.104NLT
FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à25%
DC Resistance (DCR):1.25A
Q @ Freq:1.35A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:304 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:6.6MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.406"" W (10.40mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"