PF0504.682NLT
5S-PF0504.682NLT
PF0504.682NLT
FIXED IND 6.8UH 9A 9.8 MOHM SMD
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:20A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:9.8 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"