PF0504.473NLT
5S-PF0504.473NLT
PF0504.473NLT
FIXED IND 47UH 3.5A 55 MOHM SMD
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.5A
Q @ Freq:7A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:55 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"