PF0504.472NLT
5S-PF0504.472NLT
PF0504.472NLT
FIXED IND 4.7UH 10.8A 6.9 MOHM
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):10.8A
Q @ Freq:24A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:6.9 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"