PF0504.392NLT
5S-PF0504.392NLT
PF0504.392NLT
FIXED IND 3.9UH 11.7A 6.7 MOHM
Type:-
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):11.7A
Q @ Freq:26A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:6.7 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"