PF0504.333NLT
5S-PF0504.333NLT
PF0504.333NLT
FIXED IND 33UH 4.4A 42 MOHM SMD
Type:-
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.4A
Q @ Freq:9A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:42 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"