PF0504.332NLT
5S-PF0504.332NLT
PF0504.332NLT
FIXED IND 3.3UH 13.7A 4.3 MOHM
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):13.7A
Q @ Freq:29A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.3 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"