PF0504.222NLT
5S-PF0504.222NLT
PF0504.222NLT
FIXED IND 2.2UH 14.7A 3.7 MOHM
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):14.7A
Q @ Freq:35A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.7 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"