PF0504.122NLT
5S-PF0504.122NLT
PF0504.122NLT
FIXED IND 1.2UH 17.7A 2.6 MOHM
Type:-
Inductance:1.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):17.7A
Q @ Freq:48A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.6 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"