PF0504.104NLT
5S-PF0504.104NLT
PF0504.104NLT
FIXED IND 100UH 2.3A 153 MOHM
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:5A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:153 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.730"" L x 0.600"" W (18.54mm x 15.24mm)","0.450"" (11.43mm)"