PF0465.823NLT
5S-PF0465.823NLT
PF0465.823NLT
FIXED IND 82UH 700MA 324 MOHM
Type:-
Inductance:82|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:700mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:324 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:11MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.205"" (5.20mm)"