PF0465.732NLT
5S-PF0465.732NLT
PF0465.732NLT
FIXED IND 7.3UH 2.3A 31 MOHM SMD
Type:-
Inductance:7.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:2.3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:31 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.205"" (5.20mm)"