PF0465.473NLT
5S-PF0465.473NLT
PF0465.473NLT
FIXED IND 47UH 950MA 140 MOHM
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):950mA
Q @ Freq:950mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:140 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:14MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.205"" (5.20mm)"