PF0465.393NLT
5S-PF0465.393NLT
PF0465.393NLT
FIXED IND 39UH 1A 128 MOHM SMD
Type:-
Inductance:39|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:128 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:17MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.205"" (5.20mm)"