PF0465.332NLT
5S-PF0465.332NLT
PF0465.332NLT
FIXED IND 3.3UH 3.5A 20 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.5A
Q @ Freq:3.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:20 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.205"" (5.20mm)"