PF0465.183NLT
5S-PF0465.183NLT
PF0465.183NLT
FIXED IND 18UH 1.5A 78 MOHM SMD
Product Description
Series:PF0465NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:18|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:1.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:78 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:22MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.205"" (5.20mm)"