PF0465.104NLT
5S-PF0465.104NLT
PF0465.104NLT
FIXED IND 100UH 650MA 350 MOHM
Product Description
Series:PF0465NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:350 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.205"" (5.20mm)"