PF0464.862NLT
5S-PF0464.862NLT
PF0464.862NLT
FIXED IND 8.6UH 1.85A 48 MOHM
Type:-
Inductance:8.6|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.85A
Q @ Freq:1.85A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:48 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:35MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"