PF0464.683NLT
5S-PF0464.683NLT
PF0464.683NLT
FIXED IND 68UH 650MA 300 MOHM
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"