PF0464.563NLT
5S-PF0464.563NLT
PF0464.563NLT
FIXED IND 56UH 730MA 270 MOHM
Type:-
Inductance:56|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):730mA
Q @ Freq:730mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:270 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:13MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"