PF0464.392NLT
5S-PF0464.392NLT
PF0464.392NLT
FIXED IND 3.9UH 2.6A 25 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.6A
Q @ Freq:2.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:25 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"