Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PF0464.223NLT
PF0464.223NLT
5S-PF0464.223NLT
PF0464.223NLT
FIXED IND 22UH 1.2A 113 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | 1.2A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 113 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 21MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |