Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PF0464.223NL
PF0464.223NL
5S-PF0464.223NL
PF0464.223NL
FIXED IND 22UH 1.85A 113 MOHM
Product Description
Series:PF0464NL
Function:-
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.85A
Q @ Freq:1.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:113 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:21MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"