PF0464.153NLT
5S-PF0464.153NLT
PF0464.153NLT
FIXED IND 15UH 1.4A 75 MOHM SMD
Type:-
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:1.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:75 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:24MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"