PF0464.152NLT
5S-PF0464.152NLT
PF0464.152NLT
FIXED IND 1.5UH 4.5A 12 MOHM SMD
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.5A
Q @ Freq:4.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:12 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"