PF0464.123NLT
5S-PF0464.123NLT
PF0464.123NLT
FIXED IND 12UH 1.55A 66 MOHM SMD
Type:-
Inductance:12|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.55A
Q @ Freq:1.55A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:66 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:26MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"