PF0464.104NLT
5S-PF0464.104NLT
PF0464.104NLT
FIXED IND 100UH 540MA 505 MOHM
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):540mA
Q @ Freq:540mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:505 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"